PeliEvde ile Kolaylık Evinizde

 

 

 

PeliEvde, evinizin dekorasyonunu keyifli, kolay ve ekonomik şekilde gerçekleştirmeniz için var.
PeliEvde ile evinizi dekore ederken yaşayacağınız süreci adım adım bu sayfada kısaca anlatıyoruz.

 

1. Eğlenerek Tasarımınızı Yapın ve Ürününüzü Seçin

     PeliStudio ile hangi ürünün, hangi tip odada nasıl görüneceğini anında görüntüleyebilirsiniz. Örneğin, PeliStudio’da farklı şekillerde döşenmiş salon tipleri içinden birini tercih ettikten sonra, istediğiniz ürün ve duvar rengi ile ortaya çıkan sonucu görüntüleyebilirsiniz. Böylece, hangi ürünün, hangi mobilya ve duvar rengi ile nasıl görüneceği hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

 

2.Keşif İsteyin

     PeliStüdyo’da ürününüzü belirledikten sonra, ihtiyacınıza göre ön maliyet hesaplanacak; böylece yaklaşık maliyet tahmininizi hemen göreceksiniz. Ancak detaylı teklif hazırlanabilmesi için ekibimizin evinizde keşif gerçekleştirmesi gereklidir. Keşif talebinizi sitemiz üzerinden gerçekleştirdikten sonra, ekibimiz sizi arayarak sizin için en uygun zamana randevu verecektir. Randevu tarihinde ekibimiz mekanınızda sizi ziyaret edecek, uygulamanın yapılacağı mekanın boyut ve diğer özelliklerini belirleyeceklerdir. Ayrıca, keşif ekibimiz, PeliStudio’da tercih ettiğiniz ürün ve benzerlerinden örnekleri size gösterecek ve ürünü daha iyi tanımanızı sağlayacaktır.

 

3. Teklif Alın, Onaylayın ve Ödemenizi Yapın

     Keşif ekibimizin yaptığı tespitler ve talepleriniz doğrultusunda oluşturulan teklifimiz size kısa süre içerisinde iletilecektir. Teklifimizi değerlendirdikten sonra, yine online olarak (çevrimiçi) sitemiz üzerinden onaylayabilirsiniz. Onayınızı takiben, ürün ve hizmetle ilgili ödemenizi çevrimiçi gerçekleştirmeniz gerekir. Ödemenizi kredi kartı veya banka havalesiyle yapabilirsiniz.

 

4. Montaj İşlemi Gerçekleştirilsin, Eviniz Yenilensin!

     Ödeminizi takiben, ürün montajı için ekibimiz sizinle iletişime geçecek ve en uygun tarihe randevu verecektir. Randevu tarihinde montaj ekibimiz mekanınızda gerekli ürün montaj işlemlerini gerçekleştirerek tarafınıza teslim edecektir.

 

PeliEvde Nasıl Çalışıyor?