Hız & Kalite ve Güven

 

 

Kolaylık ve Güven

     PeliEvde ile usta aramak derdinden kurtuluyorsunuz. Evinizden çıkmadan ürün ve hizmet almanın konforunu yaşayacak; kurumsal yapımız sayesinde hem üst düzey kalitede ürün hem de hizmette yararlanacaksınız. PeliEvde’nin iç mimarları ve ustaları tüm süreçte sizin yanınızda olacak, hayalinizdeki dekorasyonu uygulayarak zahmetsizce size teslim edecektir.

 

Garantili Hizmet

     PeliEvde’den alacağınız tüm ürün ve hizmetler Peli garantisi altındadır. Seçeceğiniz üründen montaj sürecinin sonuna kadar her adımda içiniz rahat olsun. Kaliteli ve garantili hizmetin konforunu PeliEvde ile yaşayacaksınız.

 

PeliStudio ile Anında ve Kolayca Tasarla

 

     PeliEvde’nin pratik uygulaması PeliStudio tasarım aracılığıyla, beğendiniz tüm ürünlerin uygulandıktan sonra evinizde nasıl duracağını rahatlıkla görebilirsiniz. Örneğin seçtiğiniz ürünün farklı oda tiplerinde, hangi renk duvar ve mobilya ile nasıl duracağını, hangi renk yer döşemesinin ortaya nasıl bir dekorasyon çıkaracağını anında göreceksiniz. PeliStudio’yu denemek için tıklayın ve farklı varyasyonlar deneyerek karar verme sürecinizi kolaylaştırın. 

Neden Avantajlı?